OSVOBOĎ SVŮJ HLAS

online kurz pro tvůj svobodný a sebejistý hlasový projev6 tématických funkčních modulů pro všechny ty,

- kdo CHTĚJÍ ZAČÍT ZPÍVAT


- POZNAT NOVÉ CESTY K POSÍLENÍ hlasu

- PODPOŘit VLASTNÍ HLAS i pro poutavý a srozumitelný ŘEČOVÝ projev

- vyzkoušet něco z osobitých technik Kateřiny evy lanči

- zavést zábavná cvičení do vlastní pedagogické praxe


- a mít na to klid a čas jít po vlastní ose

Lada Čubová – absolventka online zpívacího kurzu: 

Pro mě nejsilnější z celého kurzu byla tvoje veliká empatie a podpora. To, že jsi neustále opakovala, nic si z toho nedělejte, klidně ať je to falešně atd. atd. bylo velmi chlácholivé a tím i povzbuzující pro další práci. Hezky jsi vše vysvětlovala, komentovala, ukazovala. Je patrné, že struktura kurzu byla pečlivě promyšlená, věci na sebe navazovaly. Plus že jsi začala od těla se mi moc líbilo. Občas zkouším čertíky jen tak, i bez zvuku. Je to pro mě ukazatel ztuhlosti. Je jasné, že zpívání pak moc nepůjde, když je tělo v tenzi. Čili za mě hodnocení skvělé a velký dík za to. ahoj Lada

Markéta Habalová – absolventka online zpívacího kurzu

Prošla jsem celým zpívacím kurzem, nejvíce mě oslovila práce s dechem a tělem a vizualizace. Dost mi pomohla také cvičení “zlatá muška”, “fazolka” a “kočička” s vysokými tóny. Tvá cvičení se mi daří začleňovat do vlastní čchi-kungové praxe a při tanci.
Děkuji za tvou autenticitu, uvolněnost a kreativitu. Posílám srdíčko.

Sandra Woiwode – absolvenska online zpívacího kurzu

Kurzem jsem skákala na přeskáčku, jak mě co trklo. Nejvíce mě oslovila dechová cvičení, hlavně “harmonika”. S dechem mi to skutečně pomohlo a také jsem přestala zpěv “tahat” pouze přes hlasivky. Líbilo se mi i hodně praktických tipů a zkušeností, v tom byl kurz velmi obohacující.

"Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu." (Ghándí)

Pomáhám lidem, kteří mají zábrany a bloky ze zpívání, naučit se používat tělo a jeho mechanismy ve svůj prospěch. Aby se cítili při zpěvu pohodlně, příjemně a uměli vytvořit a udržet pevné, jasné tóny tak hlasitě, jak sami chtějí.

PAK JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE:

Poskytnu ti jasnou cestu k získání pevného hlasu.

Naučíš se zpívat čistě a tak hlasitě, jak chceš a navíc zdravým způsobem.​

 

Zamiluješ si svůj hlas v celé šíři jeho kvalit.

 

 

Začneš se při zpěvu cítit pohodlně, příjemně.

 

Naučíš se důvěřovat vlastnímu hlasu a vystupovat před lidmi s větší odvahou.

Spolehnutí se na získané technické dovednosti ti pomůže zvládat trému.

Přivedu tě na dosud neprobádané a zábavné stezky práce s hlasem.

 

Začneš zpívat i mluvit jako nikdy předtím, a navíc to bude veliká zábava!

 

Zpěv je KOMPLEXNÍ

Pracujeme s tělem

správný postoj, uvolněné, příjemně protažené tělo, vědomé zapojení svalů, práce s dýchacím i mluvícím ústrojím

Pracujeme s myslí

uvolnění nastřádaných bloků a zábran, práce s vnitřními sabotéry, revize zažitých přesvědčení a
svobodné nastavení mysli ohledně zpěvu, atentický a smělý/odvážný projev, práce s trémou

Pracujeme s duší

radost a čiré potěšení ze svobodného zpěvu, sebevyjádření, objevení a plné přijetí vlastního hlasu,
nekonečné možnosti zkoumání, mazlení se s hlasem a růstu

Jednotlivé tématické moduly kurzu

katerina eva lanci hlasova koucka

JÁ JSEM KATEŘINA EVA LANČI,

Tryskající zdroj radosti a síla,
která tebou pohne!

Umělkyně – performerka, zpěvačka, tanečnice, lektorka. Vystupovala jsem všude po světě, od Mexika, přes Rusko až po naši domovinu. Mám za sebou více jak 20 let umělecké praxe.
Také jsem dvojnásobná hrdá matka, umělecká vedoucí souboru Loco:Motion Company sídlící v malém ráji, který se nazývá Stodola Drozdov. Zde pomáhám lidem otevřít plný potenciál jejich exprese pomocí výuky tance, zpěvu, divadla a bubnování.
Propojím vaše tělo a mysl tak, aby spolupracovali jako dobře fungující nástroj.
Ke zpěvu jsem přišla sama oklikou, cestou hrbolatou a tak učím ostatní, kteří to nemají lehké s vlastním hlasem, aby jejich cesta vedla zkratkou.
Používám techniky pramenící z fyzického divadla – mé divadelní, pohybové a hudební praxe. Mix těchto zkušeností se navzájem skvěle doplňuje a dává vzniknout vlastní unikátní metodice.
Tvořím a režíruji divadelní představení, skládám hudbu k divadlu i písně pro děti, provozuji bigbandovou kapelu složenou z looperu a hraček a svých básní jménem Něžné Stádo.
Zbožňuji práci s neherci, netanečníky a nezpěváky a měním jim život. Zpívat jsem naučila každého, kdo mi přišel pod ruku.
„Vím, že zpívat může každý.“

Co nabízím? změnu tvým tempem

směrem ke svobodnému hlasu ve svobodném těle za pomoci použití vlastních ověřených technik hereckých, pohybových, hlasových a také seberozvojových. videa, která dostaneš jsou krátká a samo praktikování je snadné a přináší změnu už po týdnu praktikování. pět minut denně před zrcadlem a pět minut před spaním udělají zázraky.
Katka má neskutečný drive a energii, která vás pohltí a už se vidíte v Carnegie Hall
"Protože miluji zpěv a nějak jsem pro něho neměla posledních pár let prostor tak, jak bych sama chtěla (jako zpívám si všude možně, to jo, ale mám na mysli spíše prostor pro rozvoj svého hlasu s pořádným profíkem), naštěstí mi přišla přesně včas do cesty tato úžasná žena Kateřina Eva Lanči a já se těším z našich společných (on-line) lekcí. Zpěv je radost, život a energie, pojďme jí všichni naproti a probuďme ji. A Katka má neskutečný drive a energii, která vás pohltí a už se vidíte v Carnegie Hall na sólovém koncertě 🥳. Katka má dar ve vás toto otevřít a probudit a nechat to krásně kvést a rozvíjet se. Takže pokud někdo váhá, neváhejte. Katko velké díky a jen tak dále. Děláš to skvěle👏"
Petra Lebl Bínová
Baví mě zálety k Inuitům, do tréninku operních pěvců se zvířátky a cviky na dýchání.
"Ahoj Katko, Tak já jsem ráda, že jsem se k tobě nahlásila. Učit se zpívat je můj dlouhodobý sen, zatím jsem nenašla odvahu. Až s tebou. Na tvých hodinách mě baví, že děláme všechno možné. Baví mě zálety k Inuitům, do tréninku operních pěvců se zvířátky a cviky na dýchání. Je skvělé, že téměř vše mohu používat ve škole, kde učím, a děti to zatím velmi baví."
Jana Sukdoláková
Ten průlom totiž ve mně odstartovala Kateřina Eva Lanči. Zpívám už dlouhý čas...
"Došla jsem k závěru, že se s vámi podělím o svůj hlasový průlom v posledních týdnech. Prosim vas, neberte to jako vychloubani. Ten prulom totiz ve mne odstartovala Kateřina Eva Lanči. Zpivam uz dlouhy leta hodne ruznych zanru . To posledni ale zacal byt problem, protoze na urcite kousky nemam rada operni vibrato a taky potrebuju, aby mi bylo rozumet i pres obrovsky prostor kazde slovo nezavisle na vysce tonu a bez mikrofonu. Potrebovala jsem vyraz a to predpoklada hlasovou a mentalni flexibilitu bez tremy. Navic mi nasli jednu hlasivku poranenou a to neni dobry. A tak jsem po jarnim skvelem Kongresu o zpevu obcas zasla ke Kacence do stodoly na solove lekce. Po letech praxe s dechem zachazet vcelku umim, ale s vlastnimi hlasivkami krome operniho zpevu uplne ne. Jsme obe tanecnice, cili hodiny byly hodne dynamicke, vtipne a hlavne plne pro mne uplne novych poznatku a zpusobu, jak zacit hlasivky pouzivat a namahat pri zpevu az jako tresinku na dortu. To je totalni pecka.Děkuju, Kaci.
Jolana Šturmová Petra Lebl Bínová
Previous
Next

Jak si kurz objednat a kolik stojí?

Kurz Osvoboď svůj hlas stojí běžně i s mou podporou 4600,- Kč. 

 

Nabízím ti nyní celý KURZ jako svůj první evergreen 

ZA BEZKONKURENČNÍ CENU
1250Kč.

VIDEA TI ZŮSTÁVAJÍ DOSTUPNÁ NA PŘÍŠTÍ DVA ROKY.

Osvoboď svůj hlas

stojí 4600,- Kč

a ZDE HO OBJEDNÁŠ.

VIDEA TI ZŮSTÁVAJÍ DOSTUPNÁ NA PŘÍŠTÍ DVA ROKY.

Při objednávce tohoto kurzu máš u mě slevu 50% na jednu mou SÓLOVOU 60 min. KONZULTACI. Tu můžeš (a nemusíš) využít a uplatnit kdykoliv během půl roku od prvního odeslaného emailu kurzu. Aktuální cena mé sólové konzultace je 2000,- Kč a je možné ji uskutečnit naživo ve Stodole Drozdov. 

Nejčastější dotazy:

Dva roky ode dne jejich zakoupení.

Nikoliv navždy. Proč?

Aby bylo dost času je projít, ale také mírný tlak nenechat je  navždy ležet ladem a opravdu je otevřít či si z nich udělat vlastní poznámky a pak cvičit!

JEDINÝ, kdo ti toto může zaručit, jsi ty sám/sama, tvá akce, tvá píle, tvá skutečná práce. Povím ti, jak si to udělat příjemné a sladké, aby se na cvičení tvůj mozek těšil a tělo se učilo správným návykům. Otevřu ti všechny poklady, které pomohli a nadále pomáhají mě a to mým neopakovatelným způsobem, přes moudrého partnera, kterého si všichni nosíme denně s sebou a často netušíme, kolik toho pro nás může udělat. Přes naše tělo, práci s jeho fyzickou pamětí, s jeho dary.